5% кешбек при замовленні через мобільний додаток 296 таксі. Інструкція користувача.
Початкову та кінцеву адресу можна як вибрати по геолокації так і ввести вручну. За допомогою розділу " Додатково " обрати необхідні опції та попереднє, або якнайшвидше замовлення таксі 296 Київ. За допомогою кнопок " - " та " + " Ви маєте можливість змінювати тариф. Кінцева вартість завжди позначена великими цифрами. 
Для використання бонусів  - сумма бонусів повинна бути більшою, або дорівнювати вартості поїздки.

Замовити якісне таксі? Телефонуйте 296 з мобільного, або завантажуйте додаток 296 таксі. 

Таксі в аеропорт Бориспіль, таксі по Україні, міжнародні перевезення.

 

Заказать такси в Киеве или аэропорт Борисполь? Проще простого! 296 с мобильного! Бесплатный звонок - перезвоним, бесплатная подача такси киев, бесплатный просчет стоимости поездки. Еще и бонусное пополнение счета мобильного за каждую поездку - все для Вас! 

На номері 296 встановлена послуга Call-back. Вартість дзвінка на номер 296 для абонентів ПрАТ "МТС Україна" (МТС та Vodafone) 0,00 грн/хв. з ПДВ, плата за з'єднання- 0,00 грн з ПДВ. Для абонентів ПраТ «Київстар» 0,00 грн/хв. з ПДВ, плата за з'єднання- 0,00 грн з ПДВ. Для абонентів ТОВ «лайфселл» 0,00 грн/хв. з ПДВ, плата за з'єднання- 0,00 грн з ПДВ. Додатково утримується збір в Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга тільки для повнолітніх абонентів всіх GSM-операторів України.

Все права защищены 2017 разработка и рекламная поддержка - U-Partners inc